GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 13442419

nr 1344 2419

Urna

Italien, majolika. Höjd: 50cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:34:58

31/8 18:12:16 1      Vinnande bud

Majolika